Роли в Києві

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Найпопулярнішими стравами сьогодення є страви японської кухні, а саме суші та роли. Вони вирізняються незвичним смаком, досить поживні та малокалорійні. Роли можна скуштувати як у спеціалізованих закладах, приготувати їх самостійно, так і замовити доставку додому у нашій компанії Сушісет.

Ця страва набула розповсюдження з XI ст.. у країнах Азії та Японії. Традиційно готуються роли з рису та різних видів риби з додаванням гострих, пікантних соусів. Також для збагачення смаку до страви додають овочі, сир, морепродукти. Перші роли витримувалися у маринаді й були пригідні до споживання майже рік. Завдяки довгому терміну зберігання і смачним якостям вони поширилися на захід. У сучасному вигляді скручених та порційно нарізаних трубочок роли з’явилися досить недавно, у XVII ст. кулінари відмовилися від довготривалого процесу приготування, замінивши його на додавання соєвого оцту, який надає страві екзотичних нот і вживання сирої риби робить безпечним.

Де замовити смачні роли?

Легкість у приготуванні з різноманітних наборів продуктів, які є під рукою, зробили роли популярними по всьому світу. Смачні роли можна скуштувати й в Україні у місті Київ. Затишний суші-бар Сушісет робить смачні роли за традиційною рецептурою та розширює асортимент за допомогою різних смаколиків, які дуже органічно поєднуються з морепродуктами. Головний секрет приготування полягає у якості та свіжості продуктів. Білий рис з великим вмістом клейковини, нанесений на змочений лист водоростей норі, не дає ролам розпастися. Різноманітна начинка, яка викладається посередині, надає страві неперевершеного смаку.

У Сушісет можна замовити роли із собою, а також скористатися спеціальною пропозицією щодо безкоштовної доставки по місту і передмістю у межах однієї години. У нас діють спеціальні акції та знижки до 10% для іменинників, користувачів і відвідувачів сайту суші-бару. Запрошуємо до нашої компанії спробувати азіатські смаколики з українською душею.

Не вдалося визначити Ваше місто